• sözlük yazarlarının sevdiği peynirler

  6.
  Gravyer.
  1 ... butterfly girl
 • evliliğin seksi legaleştirmesi

  3.
  Seks zaten legâl bir olay. iki kişi arasındaki isteğe bağlı bir olay için illaki evliliğe gerekte yok. insanların çılgınca çoğaldığı şu dünyada cisellik yokmuş gibi davranmak çok saçma. Bu arada başlıkta bir imlâ hatası var cinsellikten önce dilbilgisi şart.
  2 ... butterfly girl
 • allah dünya yı neden yarattı

  7.
  Sanırım, yani eğer yarattıysa yaratmadan hemen önce "i want to play a game" demiştir.
  4 ... butterfly girl
 • kilo verme tüyoları

  81.
  Açıkçası ilk olarak şunu bilinki spor şart. Yani spor imkânı yoksa planlı hareket şart. Yani yürüyün, egzersiz yapın bu sayede azda olsa yağ yakın. Bol bol su için. Günde 2.5 lt civarı. Kahvaltıda bol sebze, biraz peynir,zeytin, yumurta.. Öğlen çorba, salata. Akşam çorba, haşlanmış et, salata. Aralarda çok acıkırsanız badem yiyin. Kola vs içmeyin, çikolata yemeyin, ekmeği ilk zamanlar hiç yemeyin sonraları çavdarlı yiyin.özellikle Hemcinslerime tavsiyemdir.
  7 ... butterfly girl
 • ateistlerin cehennem zebanisi ile buluşma anı

  3.
  Yakar geçerim! Onların ateşi ruhani. Ben şaka yapmıyorum. Bunca masal yeter artık sıra bizde. *
  3 -1 ... butterfly girl
 • ali ismail i döverek öldürenleri döverek öldürmek

  3.
  Her şey bittiğinde, herkes vazgeçtiğinde biz bir şeyi asla yapmayacağız. intikam. Evet intikam duygusu asla yok içimizde. Bizi onlardan ayıran his bu. Onların yapabilecekleri en büyük şey buydu.. Öldürmek. Öldürdüler de, ne değişti peki? Yine korkmuyoruz işte, vazgeçmiyoruz.. Ali ismail'i ya da bir şekilde böyle öldürülenlerin katilini görsem inanın hiç bir şey yapmak istemem. Sadece savunmasız insanları kıstırıp alçakça öldürdükleri için yüzlerine tükürmek isterim hepsi bu.. Biz kan, acı ya da ölüm istemeyen bir nesiliz, onların yaptıklarına rağmen yine gülebiliyoruz. Biz insanız ve insanı incitmeyiz.
  9 -1 ... butterfly girl
 • osman gazi köprüsünü kullanıp erdoğan ı eleştirmek

  37.
  Halkı eleştirip, sınıflara bölüp yine aynı halktan kesilen vergilerle köprü yapmak? Bu ne demek oluyor? O köprü bizim paramızla, bizim üstümüzden para kazanmak için, zorla bize hizmete açılan bir köprü.. Köprü bizim! Benim, senin, işçi, memur abilerimizin maaşından kesilen vergilerle yapıldı. Kendi malımız kimseye hesap vermeyiz.
  5 -1 ... butterfly girl
 • göksel

  585.
  Soy ismi demirpençe'dir.
  4 ... butterfly girl
 • izmir

  5447.
  Ancak Yaz aylarında gelebildiğim, çoook sevdiğim hatta Abd'de, istanbul'da nerede olursam olayım özlediğim canım memleketim. Bize lakaplar takıyorlar, izmirliyiz diye sınıflandırıyorlar, acizce laflar ediyorlar.. Hiç biri umrumda değil. Şehrimi yaşıyorum, şehrimi seviyorum!
  7 ... butterfly girl
 • anın görüntüsü

  9798.
  anın görüntüsü haftasonu olsada biraz ortam sakin..
  7 -2 ... butterfly girl
 • cennette erkek erkeğe sevişmek istemek

  4.
  Şimdi onlar düşünsün. Bu kadar vaat ucuz siyasilerde bile yok ya. Zamanında insanları kandırmak için sallayıp durmuşlar. Bu devirde yemez.
  4 ... butterfly girl
 • türk esnafının şerefsiz olduğu gerçeği

  27.
  Gerçek olan şu ki türk esnafları sahiden genel olarak paraya endeksli. Elbette herkes daha çok para kazanmak ister ancak asla haksız kazanç haklı gibi gösterilmemeli.. Yunanistan örneği vardı yukarıda.. Oradan örnekliyeyim bende.. Mesela içinde kızarmış ve dilimlenmiş et, patates kızartması ve salata olan gyros pita adını verdikleri dürüm gibi yapılmış sandviçlerin iki tanesi bizim paraya vurunca 20 tl bile yapmıyor. Gece kulüplerinde 5€ dan başlayan içecekler var. Otellerde manzara gören çift kişilik bir oda için 30€ gibi uygun fiyatlar var. Kısacası bizde gelen müşteri yerli olsun yabancı olsun esnaf onun cebinde olduğunu hissettiği paraya göre fiyat söylüyor ki bu haksız bir kazanç.
  3 ... butterfly girl
 • motor yağı ile kızartma yapan pakistanlı

  2.
  Hangi yağdan koyuyor acaba 5-40 mı, 10-40 mı saf motor yağı mı!
  4 ... butterfly girl
 • kahvaltıda 8 liralık peynir tüketen insanlar

  5.
  Kalabalık ailelerde olağan durum.. Bir kalıp beyaz peynir bitiyor bazen.
  3 ... butterfly girl
 • beni yor hasretinle sevginle yor

  5.
  "Varlığında yokluğunda yetmiyor" ikilemini iyi betimler.
  3 ... butterfly girl
 • mustafa sarıgül

  1415.
  Her bayramda, her özel ve önemli günde sabahın ilk saatlerinde kendisinden gelen kutlama mesajları bir gelenek oldu resmen.. Ancak merak ettiğim şu ki bu kadar kalabalık ailede oy bile vermeyen şahsımın numarasına neden bu mesajlar geliyor? Evde bu mesajın geleceği son kişi bile değilim. Üstelik siyasetle ilgilenmem, numaramı çok sık değiştiririm.. insan gerçekten hayret ediyor.
  4 ... butterfly girl
 • dini entryleri usulca eksilemek

  2.
  En güzeli seri eksilemek.
  1 -3 ... butterfly girl
 • faruk k

  63.
  Faruk Kurukaya tam adlı aynı anda yüksek ritm dans eden ve bir yandan şarkı söyleyebilen, eğitimcilikte yapan, magazinden uzakta sadece kendi işine bakan bir abimiz. Ziyadesiyle severiz.
  2 ... butterfly girl
 • sözlük kızlarının şu an dinlediği şarkılar

  412.
  faruk k - aşk tek yön.
  Evet zihin dünyam bir hayli karmaşık.
  1 ... butterfly girl
 • gelmiş geçmiş en yakışıklı türk aktör

  71.
  gelmiş geçmiş en yakışıklı türk aktör hiç bir katkı maddesi olmayan doğal fiziğiylede bu yakışıklılığını taçlandırmış ve oyunculuk kabiliyetiylede gönlümde ve dünyada apayrı bir yere ulaşmıştır.
  6 ... butterfly girl
 • yeni şeyler getiriyorum