• beni unutma

    219.
    (bkz: Beni hatırla)
    ... butterfly girl
  • nestor fernando muslera micol

    2356.
    2 senedir formsuz. Hadi geçen sene takım rezildi kimse laf etmedi ama bu yıl 4 ya da 5 gol attığımız maçlarda bile ilk gelen topta golü yedi. Ya da tam iyi oynarken yediği golle direncimizi kırdı. Artık baydı. Ya toparlanması gerek ya da bye bye demek gerek.
    2 -2 ... butterfly girl
  • eskiye özlem duyulmasının nedenleri

    16.
    Eskiler güzeldi ve bir gün bu günler mazi olunca aynı özlemi duymayacağımızı düşünüyorum. Eskiler güzeldi çünkü eskiden hepimiz daha masumduk.
    1 ... butterfly girl
  • mehmet günsür

    491.
    En başından beri hiç iyi bir oyuncu olarak görmedim kendisini. yani ne anlat istanbul filminde "biz birbirimizi seviyoruz " derken ne ses adlı üçüncü sınıf korku filminde "incecik bir çizgi " diye haykırırken ne de o ağlak dizideki "meryemce" seslenişleriyle hep itici ve yetersiz buldum kendisini. Yani bilemiyorum oyunculuk çok farklı bir iş ve bu adamda o yetenek ya yok ya da çok az. Fi de yine aynı. Bence hepimizin beyninde ezber gibi, bu adam iyi oyuncu diye kodlanmış insanların hafızasına.. bir numara yok bence ki zaten o kadar yakışıklı da değil.
    1 -2 ... butterfly girl
  • içinden geleni söyle

    853.
    inanamasam da yeniden biraz gülümser gibiyim.
    4 ... butterfly girl
  • alvaro negredo

    526.
    Gomis keşke anadolu takımlarına çuvalla gol atmak yerine bu adam gibi derbide gol atsaydı.
    ... butterfly girl
  • 2 aralık 2017 beşiktaş galatasaray maçı

    270.
    (bkz: #38086254) ben daha önce demiştim bu kaleciyle işimiz zor. Aptalca bir gol yedi ve direncimiz kırıldı.
    1 -6 ... butterfly girl
  • kemal kılıçdaroğlu

    10952.
    Arkasında medya desteği yok.. kaldı ki medya kendisine her konuda 7/24 adeta çamur atıyor. Ancak bu adam kibar ve seviyesini bozmadan gerçekleri söylüyor. Bu bile saygı duymak için yeterli.
    6 -1 ... butterfly girl
  • aybüke yalçın

    134.
    Öğretmenler günün kutlu olsun ayyüzlü melek.
    2 ... butterfly girl
  • necmettin yılmaz

    43.
    Öğretmenler günün kutlu olsun canım benim.
    ... butterfly girl
  • arabesk

    307.
    An itibariyle star tv de yayınlanan espritüel ve kara mizah film.eski türk filmlerini hicveden sahneleri muazzam.
    1 ... butterfly girl
  • ayla

    213.
    Filmi nihayet izleyebildim. Esasen daha önce bu öyküyü gazete haberlerinde okumuş ve etkilenmiştim, filme çekilmesi harika oldu. Genele baktığımızda filmi çok beğendim. Minik yavrucağa zaten diyecek tek kelime yok.. sahiden harika oynuyor filme inanılmaz uyum sağlamış. ismail hacıoğlu yine harika ve çok gerçekçi. Role tam isabet uymuş. Kızım derken insanın içini titretiyor, ali atay çok iyi oynamış hem derin, hem esprili, hem doğal bir rol oynamış ki bayıldım. Kim 500 milyar isterle tanıdığım adamın oyunculuğunu sevemedim bir türlü.. yani aslında sanki daha iyi biri bu adam ama nedense eğreti duran yanları var bilemiyorum. Mehmet esen harika yine. Adama general rolü tam denk gelmiş taner birsel de süper. Eric roberts i de görmek güzel oldu.
    Süleyman'ın sevdiği kızın hali tam bir "tipik türk kezbanlığı". Adama inat edercesine evlenmek tam bir kezbanlık..
    Altan erkekli'yi severim de her filmde birilerinin babasını oynamak zorunda mı?
    Süleyman'ı sadakatle ve sabırla seven nimet bence ayla konusunda da eşine destek vererek kendini sevdiriyor ki bir anlamda ayla sayesinde süleyman nimet'e kalbini açıyor bu harika bir detay.
    Fatmagülün yengesi rezalet oynamış yani ülkede hiç mi oyuncu yok da bu naif ve sevgi dolu babaya bu kızı reva görmüşler?
    Çetin tekindor müthiş bir duayen oyuncu ama role gitmemiş. Çok donuk ve tek tip oynamış. Filmin sonunda gerçek kavuşma anını görünce aradaki fark görülebiliyor. Keşke şener şen filan oynasaydı ya da "default" bir oyuncu da olabilirdi.
    Filmin ilk yarısı harika insanı içine alıyor hemen ama ikinci yarı biraz kopuk ve hızlı. Yani aniden 47 sene geçip depreme bağlanıyor arada güney kore ile olan bağlarımızı hatırlatmak için milli maç filan görülüyor bunlar biraz yüzeysel kalmış. Ben çatışma sahnelerini beğendim ama müzik çok kullanılmış. Hyundai reklamı ve filme uyumu iyi ama thy reklamı biraz fazla uzamış. Ayla'yı arayan belgeselci ablanın ingilizcesi biraz ezber gibi. Daha doğal olabilirdi. Kıza isim koyma sahnesi harikaydı. Karıncaların konu olduğu sahne çok ince elenmiş ve harika mesajlarla dolu.
    Caner kurtaran'ın motoru ve sürerken ki heyecanı bana sylvester stallone'un ilk kan filmindeki mustang'i çalıştırma anındaki heyecanı hatırlattı bana. Sevdim bu filmi çok sevdim.

    Nerede bir mazlum olsa ilk türk insanı okşar saçlarını.
    4 ... butterfly girl
  • nestor fernando muslera micol

    2319.
    Bu aralar nedense havaya girmiş. Tüm kale vuruşları kısa ve rakip takıma gidiyor. Çalım denemeleri, gereksiz kartlar vs. Ciddi ciddi yerine diğer yabancı kalecinin oynamasını istiyorum. O kadar sene fransa liginde oynamış kaleci çok kötü değildir sanırım.
    2 ... butterfly girl
  • selçuk inan

    2796.
    Yan pas geri pas
    Geri pas yan pas.
    ... butterfly girl
  • kolu olmayan kankaya yapılabilecek en büyük iyilik

    2.
    Protez sahibi olabilmesi için maddi manevi yardımda bulunmak.
    1 ... butterfly girl
  • sözlük kızlarının fotoğrafları

    6252.
    Saçlar boya, gözler lens bunun yanı sıra kaşlar da martı.

    Simit alıp geliyorum.
    3 -2 ... butterfly girl
  • gelmiş geçmiş en felsefi söz

    557.
    Her yer her yerde.
    1 ... butterfly girl
  • sözlük kızlarıyla gün yapmak

    11.
    Kısır, patates salatası, zeytinyağlı sarma kombosu da olacaksa neden olmasın?
    2 ... butterfly girl
  • konyaspor taraftarı

    61.
    Salzburg tarafından öpülmekteler şu an.
    1 ... butterfly girl
  • 18 ekim 2017 niğde bld başkanının istifa etmesi

    5.
    işte şimdi ülkede tüm dengeler değişecek. Arkadaşlar biliyorsunuz niğde türkiye'nin kalbi ve niğde'yi alan parti hükümeti de kuran parti oluyordu. Şimdi her şey değişecek ve iç anadoluda kartlar yeniden dağıtılacak. Vay anasını sayın seyirciler.
    4 ... butterfly girl
  • yeni şeyler getiriyorum